Ruszyła rejestracja na naszym wydziale
Kandydacie !
  1. Aby zarejestrować się przejdź na stronę Internetowej Rejestracji Kandydatów i załóż nowe konto
  2. Informacje o kierunku znajdziesz > TUTAJ
  3. Informacje o naszym Wydziale są > TUTAJ
  4. Pełny opis kierunków znajduje się na stronie > IRK
  5. Informacje o dyżurach Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej, jej siedzibie oraz jej dane teleadresowe znajdziesz > TUTAJ
Studiuj z nami. Zapraszamy !
Klub Szkolnych Programistów "Infa" – bezpłatne zajęcia dla gimnazjalistów i uczniów szkół średnich

Jeśli lubisz zajęcia z komputerem i jeżeli praca na komputerze to Twój żywioł, to trafiłeś na dobrą stronę.

Zapraszamy uczniów szkół średnich oraz zdolnych gimnazjalistów do Klubu INFA. Wymagamy żywego zainteresowania programowaniem komputerów oraz zamiłowania do przedmiotów ścisłych. Zajęcia są bezpłatne.

Zajęcia mają pokazać, na czym polega współczesne programowanie. Jeśli chcesz poznać jego tajniki, jak krok po kroku przebić się do pierwszej linii milionowej armii współczesnych programistów ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA.

Szczegóły na stronie klubu: http://ii.uwb.edu.pl/~infa/

Zajęcia prowadzi znany i ceniony autor licznych książek, programista C++ mgr Andrzej Stasiewicz.