Zakończył się konkurs na nazwę nowej aplikacji dla urządzeń mobilnych, którą tworzą studenci Informatycznego Koła Naukowego UwB. Najwięcej głosów (27 głosów) uzyskała nazwa MobiUwB, autorem pomysłu jest Tomasz Leoniuk.

18.03.2013

Drodzy Studenci, Członkowie Informatycznego Koła Naukowego UwB będący autorami nowej aplikacji dla urządzeń mobilnych, która będzie zawierała bieżące i istotne dla Was informacje zakwalifikowali do dalszego etapu konkursu następujące nazwy:

1. UwB Radar
  2. MobiUwB
  3. studencki GPS
  4. uczelniany kompas

Zdecydujcie o nazwie aplikacji głosując na Facebooku Instytutu Informatyki do dnia 15 marca. Wygra nazwa, która uzyska największą liczbę waszych głosów, a autor otrzyma drobny upominek.

Dyrekcja Instytutu Informatyki

26.02.2013

Drodzy Studenci, już wkrótce w naszym Instytucie będzie dostępna dla Was aplikacja dla urządzeń mobilnych (np. telefon), która będzie zawierała informacje t.j. aktualne ogłoszenia dla studentów, zajęcia odrabiane i odwołane, kursy i szkolenia, informacje biura karier itd.

Twórcy oprogramowania Informatyczne Koło Naukowe UwB oraz Dyrekcja Instytutu Informatyki ogłasza Konkurs na nazwę w/w aplikacji.

Proponowane nazwy prosimy wysyłać na adres e-mail kontakt@ii.uwb.edu.pl, uwzględniamy tylko e-maile podpisane imieniem i nazwiskiem. Zgłoszenia można dokonać także za pomocą strony: http://ii.uwb.edu.pl/konkurs/android/.

Spośród zgłoszeń zostanie wybranych kilka propozycji, które następnie zostaną umieszczone na Facebooku Instytutu Informatyki i wówczas nastąpi głosowanie. To Wy Sami zdecydujecie o nazwie aplikacji. Wygra nazwa, która uzyska największą liczbę waszych głosów, a autor otrzyma drobny upominek.

Na Wasze propozycje czekamy do 17.02.2013 r.

Dyrekcja Instytutu Informatyki

21.01.2013