Ruszyła rejestracja na naszym wydziale
Kandydacie !
  1. Aby zarejestrować się przejdź na stronę Internetowej Rejestracji Kandydatów i załóż nowe konto
  2. Informacje o kierunku znajdziesz > TUTAJ
  3. Informacje o naszym Wydziale są > TUTAJ
  4. Pełny opis kierunków znajduje się na stronie > IRK
  5. Informacje o dyżurach Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej, jej siedzibie oraz jej dane teleadresowe znajdziesz > TUTAJ
Studiuj z nami. Zapraszamy !

Drogie Kandydatki ! Drodzy Kandydaci !

Jeśli chcielibyście skończyć studia na kierunku, który jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych
i opłacalnych na rynku pracy. Jeśli lubicie pracę przy komputerze i chcielibyście zdobyć zawód określany mianem zawodu przyszłości, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Was.
Zachęcamy Was do podjęcia studiów Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku informatyka (studia I i II stopnia stacjonarne).

Gwarantujemy Wam wysoką jakość zajęć dydaktycznych w znakomicie wyposażonych salach wykładowych i komputerowych w nowo wybudowanym kampusie uniwersyteckim (link1), umożliwiamy twórczy rozwój m.in. w ramach dynamicznie działających Kół Naukowych (link2), a także zapewniamy uczestnictwo w szeroko rozumianym życiu studenckim. (link3).

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji są dostępne na: http://irk.uwb.edu.pl/.

Nasza oferta edukacyjna dla Ciebie:

Zachęcamy do obejrzenia wirtualnego spaceru po nowym budynku Wydziału Matematyki iInformatyki lub zapoznaniem się z naszą ulotką.