PJM - tłumacz języka migowego

Title of the document

Kwi

Biuro Karier UwB zaprasza na Targi Pracy – WIOSNA 2024

Wydział Informatyki UwB, hol na dole (ul. Konstantego Ciołkowskiego 1M)

Wydział prowadzi studia na kierunkach: informatyka (stacjonarne studia I i II stopnia, gdzie do wyboru są dwie ścieżki kształcenia: technologie internetowe i mobilne oraz grafika komputerowa i multimedia ).

Siedziba Wydziału mieści się w nowoczesnym kampusie uniwersyteckim. Zajęcia prowadzone w znakomicie wyposażonych salach wykładowych i komputerowych, gdzie studenci mogą rozwijać swoje pasje naukowe, a także wykorzystywać wiedzę w praktyce.

© Wszystkie prawa zastrzeżone.