Ruszyła rejestracja na naszym wydziale
Kandydacie !
  1. Aby zarejestrować się przejdź na stronę Internetowej Rejestracji Kandydatów i załóż nowe konto
  2. Informacje o kierunku znajdziesz > TUTAJ
  3. Informacje o naszym Wydziale są > TUTAJ
  4. Pełny opis kierunków znajduje się na stronie > IRK
  5. Informacje o dyżurach Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej, jej siedzibie oraz jej dane teleadresowe znajdziesz > TUTAJ
Studiuj z nami. Zapraszamy !

Program DreamSpark (dawne MSDN Academic Alliance) został opracowany z myślą o jednostkach wyższych uczelni, które prowadzą kursy związane z informatyką, inżynierią oprogramowania oraz systemami informatycznymi.

Oprogramowanie jest dostępne dla studentów (studiów prowadzonych przez Instytut Informatyki) oraz pracowników dydaktycznych i może być wykorzystywane jedynie w celach badawczych lub dydaktycznych.

Aby skorzystać z dostępnego oprogramowania należy:

• założyć konto (pokój 1030).
  • zalogować się na konto i dokonać "zakupu" wybranych pozycji.
  • dostarczyć czyste płyty lub odebrać (wypożyczyć) zamówione oprogramowanie (pokój 1030)
  • klucze instalacyjne do zamówionych programów będą widoczne w zakładce "My software" zaraz po dokonaniu "zakupu".

Pytania i uwagi proszę kierować na  e-mail.