Wyniki I etapu
XI Edycji Regionalnego Konkursu Informatycznego


  • do I etapu zarejestrowało się 49 uczestników
  • za zadania można było uzyskać 25 punktów, po 5 za każde zadanie
  • do drugiego etapu zostali zakwalifikowani uczestnicy, którzy zdobyli co najmniej 21 punktów
  • Finał XI Edycji Regionalnego Konkursu Informatycznego odbędzie się 16 kwietnia 2011 r. o godz. 10:00 w siedzibie Instytutu Informatyki UwB, Białystok, ul. Sosnowa 64.

Nazwisko i imięZadanie 1Zadanie 2Zadanie 3Zadanie 4Zadanie 5Suma  
Adasiewicz Rafał
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Antoniuk Dariusz
Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku
0552214  
Badura Marcin
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Bałasz Mateusz
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-53--8  
Białokozowicz Andrzej
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
5555525 Finał
Bielenia Rafał
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
5555525 Finał
Dobrzyński Mateusz
Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku
-----0  
Dębowski Kamil
I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach
5555-20  
Gajdziński Piotrek
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Galar Piotr
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
3----3  
Gawryluk Piotr
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-51--6  
Giba Dawid
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Jadeszko Kamil Szymon
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi
-----0  
Janeczko Jakub
IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Jensław Bartek
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Jocz Łukasz
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
555--15  
Kijewski Konrad
I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach
5534522 Finał
Komorowski Paweł
II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
1250-8  
Kopeć Mateusz
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
5514520  
Kotowski Radosław
VI Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
5555525 Finał
Kozłowski Przemysław Jakub
Społeczne Gimnazjum nr 8 STO w Białymstoku
550--10  
Krajewska Klaudia
II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
--5--5  
Kryński Maciej
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
0----0  
Laskowski Tomasz
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
5552-17  
Leszczyński Krzysztof
I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach
5555525 Finał
Majewski Michał
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
5555525 Finał
Mierzyński Michał
VI Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Miniuk Marcin
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Moczulski Marcin
IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Nowak Sebastian
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
5555525 Finał
Padlewski Piotr
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Piliszek Radosław
II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
4554321 Finał
Plichta Paweł
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
05---5  
Popławska Karolina
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
5555525 Finał
Prokop Natalia
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-5---5  
Pura Dawid
Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku
-----0  
Radziwoniuk Jakub
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Sakowski Krzysztof
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Sienkiewicz Kamil Marcin
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
5555525 Finał
Sobolewski Michał
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Sosnowski Dariusz
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
55---10  
Sosnowski Adrian
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Szeszko Maciek
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
5555525 Finał
Słapiński Mateusz
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Trusiak Kamil
IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Wałejko Łukasz
I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach
5555525 Finał
Wierzbicki Sebastian
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Ziuzia Bartosz
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0  
Żak Paweł
III Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
-----0